تجلیل از تهران پژوهان

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، ششمین جشنواره پژوهشی جایزه تهران با هدف تکریم و تقدیر از تهران پژوهان در سرانجام آذرماه و همزمان با هفته پژوهش در تهران برگزار می گردد.

تجلیل از تهران پژوهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دبیر جشنواره جایزه تهران اعلام نمود: تجلیل از تهران پژوهان در بخش های هنری و فرهنگی ششمین جشنواره پژوهشی جایزه تهران با هدف تکریم و تقدیر از تهران پژوهان در انتها آذرماه و همزمان با هفته پژوهش؛ در تهران برگزار می گردد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر جشنواره اضافه کرد: در این جشنواره اندیشمندان، اساتید، تهران پژوهان، هنرمندان، دانشجویان و علاقه مندان به شهر تهران حضور و همکاری خواهند داشت.

مهرشاد کاظمی در ادامه یادآور شد: موضوع این جشنواره را موضوعاتی چون گردشگری، بافت تاریخی و محلات، میراث فرهنگی، صنایع دستی و باستان شناسی، اماکن مذهبی و علمی و فرهنگی و هنری، مشاهیر و مفاخر، آداب و رسوم در برمی گیرد.

دبیر جشنواره گفت: این جشنواره پژوهشی در بخش های هنری شامل فیلم و عکس، فرهنگی شامل کتاب، انتها نامه و انتشارات، رسانه با تمرکز بر فعالیت وبلاگ آرشیو بهترین ها و عکاسان خبری و میراث معنوی است.

مهرشاد کاظمی در انتها اعلام کرد: علاقه مندان می توانند برای شرکت در جشنواره، آثار خود را به نشانی، تهران، بلوار دریا، انتهای خیابان مطهری شمالی، نبش کوی مروارید، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، معاونت فرهنگی و رسانه ای؛ تا تاریخ 30 آبان ماه 98 ارسال نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تجلیل از تهران پژوهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از تهران پژوهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید