رجب زاده: نتایج ذوب آهن در تیم دیگری گرفته می شد تاکنون مربی اش عوض شده بود، دلایل باشگاه برای حمایت از منصوریان چیست؟

کاپیتان پیشین تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در همه جای جهان تیمی که نتیجه نمی گیرد با تغییر مربی به آن شوک وارد می نمایند اما باشگاه ذوب آهن از مربی اش حمایت می نماید و باید ببینیم که چه دلایلی برای این کار وجود دارد؟

رجب زاده: نتایج ذوب آهن در تیم دیگری گرفته می شد تاکنون مربی اش عوض شده بود، دلایل باشگاه برای حمایت از منصوریان چیست؟

مهدی رجب زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره وضعیت نامساعد تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر و اینکه این تیم در 8 هفته پیروز به کسب پیروزی نشده است و در رتبه چهاردهم جدول قرار گرفته است, گفت: ذوب آهن شرایط خوبی ندارد, هر هفته باشگاه و طرفداران امیدوار هستند که تیم به پیروزی دست پیدا کند اما تا الان این تیم نتوانسته به برد دست پیدا کند. یک آمار اعلام شده بود که ذوب آهن از 6 هفته پایانی فصل پیش تاکنون -یعنی 14 هفته- برد نداشته است. این شرایط به هیچ وجه خوب نیست و باعث شده فشار روی تیم و مسئولان زیاد باشد.

وی درباره اینکه آیا با این وضعیت مسئولان باشگاه ذوب آهن باید همچنان از علیرضا منصوریان حمایت نمایند یا خیر, بیان کرد: حمایت یا تغییر بستگی به نگاه مسئولین دارد, بعضی باشگاه ها طاقت ندارند و سریع دست به تغییر می شوند و حتی در هفته چهارم نیز مربی خود را مانند دو تیم دیگر لیگ برتر عوض می نمایند. نتیجه نگرفتن شرایط بدی را در باشگاه به وجود می آورد, من در ذوب آهن دیدم که در یک فصل 3 بار مربی اش را عوض کردند ولی تیم نتیجه نمی گرفت و در نهایت به پلی آف رفتیم. تصمیم تغییر سرمربی بر می شود به شرایط اقتصادی باشگاه که آیا از پس هزینه ها یش بر می آید یا خیر. باشگاه بعضی اوقات نمی تواند به دلیل قراردادی که با مربی دارد, او را برکنار کند. این مسائل در تصمیم گیری ها دخیل است و ممکن است دست باشگاه بسته باشد.

کاپیتان پیشین ذوب آهن تاکید نمود: در همه جای جهان تیمی که نتیجه نمی گیرد با تغییر مربی به آن شوک وارد می نمایند اما باشگاه ذوب آهن تا جایی که من اطلاع دارم از مربی حمایت می نماید و باید ببینیم که چه دلایلی دارند که از کادر فنی حمایت می نمایند؟ البته مصاحبه ای از کربکندی دیدم که گفته بود ذوب آهن تا حدی می تواند شکیبا باشد. این مسائل درون تیمی است و ماکه بیرون نشسته ایم نمی توانیم قضاوت کنیم. باشگاه تا الان شکیباانه کار نموده و اگر این اتفاق در جای دیگر رخ می داد تا کنون سرمربی تیم عوض شده بود. همه ما همه توقع داشتیم تیم خیلی زودتر به برد برسد که متاسفانه این اتفاق رخ نداده, البته تیم فرصت های خوبی در ادامه دارد تا به برد دست پیدا کند, مخصوصاً اینکه این تیم هفته آینده با شاهین شهرداری بوشهر بازی دارد و می تواند روند پیروزی هایش را از این بازی شروع کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رجب زاده: نتایج ذوب آهن در تیم دیگری گرفته می شد تاکنون مربی اش عوض شده بود، دلایل باشگاه برای حمایت از منصوریان چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجب زاده: نتایج ذوب آهن در تیم دیگری گرفته می شد تاکنون مربی اش عوض شده بود، دلایل باشگاه برای حمایت از منصوریان چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید