شیوه جدید برخی سینماگران برای فروش بیش تر با تخریب رسانه ملی

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، مدیرکل بازرگانی سازمان صداوسیما گفت: مدتی است برخی سینماگران برای فروش بیش تر فیلم هایشان دست به ایجاد حاشیه هایی می زنند که به تخریب سازمان می انجامد؛ ما این موضوع را تذکر داده ایم و در صورت ادامه قطعا از طریق مراجع قانونی هم پی گیری می کنیم.

شیوه جدید برخی سینماگران برای فروش بیش تر با تخریب رسانه ملی

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ آرشیو بهترین ها، مدیرکل بازرگانی سازمان صداوسیما در پاسخ به فارس، راجع به اینکه چرا تبلیغات بعضی از فیلم های سینما با سانسور و حذف چهره بعضی از بازیگران روی آنتن تلویزیون می رود؟ گفت: این موضوع جوسازی حامیان مالی فیلم های سینمایی علیه رسانه ملی است و بعضی از افراد که در این عرصه فعالیت می کنند، هر از چندگاهی برای فروش بیشتر شایعه می کنند که یکی از چهره های حاضر در فیلم از سوی سازمان صداوسیما ممنوع التصویرشده است و نمی توانند تبلیغات خود را با حضور آن چهره پخش کنند.

وی چنین کاری را خلاف موازین اخلاقی، قانونی و شرعی دانست و اظهارداشت: بعضی از این سینماگران بعد از اینکه آنونس خود را خودشان بدون حضور بازیگری که در ذهن شان هست، برای بازرگانی سازمان می فرستند به آن فرد می گویند که در فضای مجازی یا در مصاحبه با خبرگزاری ها نسبت به ممنوع التصویری خود در صدا وسیما اعتراض کند و معمولا هم افراد اسیر این جوزدگی و دروغ گویی می شوند و به سرعت واکنش نشان می دهند درصورتی که اصلا ممنوع التصویری وجود ندارد.

مدیرکل بازرگانی رسانه ملی در شرح اینکه ممنوع التصویری افراد چگونه اتفاق می افتد؟ شرح داد: درباره ممنوع التصویری افراد مختلف، مراجع قانونی و امنیتی بنا بر ادله قانونی درخواست می کنند و صدا وسیما فقط این درخواست را اجرا می کند. علی رغم اینکه این موضوع را مدیرکل محترم روابط عمومی سازمان صداوسیما نیز بارها اعلام کرده اند، اما باز هم می گویند صداوسیما ممنوع التصویر می کند که این دروغ محض است و جدای از این دروغ روش جدید را که عرض کردم در پیش می گیرند و که جوسازی علیه رسانه ملی برای تهییج افکار عمومی و در نهایت فروش بیشتر فیلم است.

مهدوی مهر با بیان اینکه تاکنون بعضی از هنرمندان در دام این روش غیراخلاقی بعضی سینماگران قرار گرفته اند، شرح داد: در این میان بعضی هنرمندان هم هوشمندانه از مسئولان مرتبط سازمان موضوع را جویا شدند و در نهایت به دروغ بودن آن پی بردند و بلافاصله هم آنونس فیلم را با تصویر خودشان روی آنتن دیدند.

مدیرکل بازرگانی سازمان صداوسیما تاکید کرد: جالب است که وقتی ما متوجه این عملیات و حرکت غیراخلاقی می شویم و از سینماگران پیگیری می کنیم که چرا فلان هنرمند را در آنونس فیلم قرار نداده اید؟ تا مدتی جواب تلفن های ما را نمی دهند تا مجبور نشوند آنونس اصلاحی را به ما بدهند و بتوانند طرح خود را پیش ببرند.

مهدوی مهر از هنرمندان عرصه سینما درخواست کرد اگر با چنین رویکردی روبرو شدند از طریق مراجع مرتبط صدا و سیما آن را پیگیری کنند و از اظهارنظرهای عجولانه بپرهیزند.

وی همچنین در این باره گفت: اگر باز هم از سوی بعضی از سینماگران چنین روش های غیراخلاقی را مشاهده کنیم، اسامی این افراد را با نام و مشخصات اعلام خواهیم کرد و در ضمنً از مراجع قانونی هم پیگیری می کنیم.

بازگشت به صفحه رسانهها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شیوه جدید برخی سینماگران برای فروش بیش تر با تخریب رسانه ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه جدید برخی سینماگران برای فروش بیش تر با تخریب رسانه ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید