چند پیشنهاد به انجمن عکاسان ایران

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، یک عکاس درباره انجمن عکاسان ایران گفت: تغییر و تحول در هیات مدیره انجمن عکاسان ایران ضروری است و می تواند امکان تحول را در انجمن و برنامه های آن فراهم کند؛ البته در جامعه ما افراد مشارکت جدی و فعال ندارند. انجمن عکاسان ایران چون انجمن ملی است ضرورت دارد که همه نوع عکاسی را مورد توجه داشته باشد.

چند پیشنهاد به انجمن عکاسان ایران

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، عباس کوثری اعلام کرد که انجمن عکاسان ایران یک انجمن فراگیر و ملی است و ضروری است که به مسائل عکاسی و عکاسان، نگاه ملی و فراگیر هم داشته باشد.

او ادامه داد: برنامه 10 روز با عکاسان ایران، مهمترین رویداد و فعالیت انجمن عکاسان ایران است که انجمن با آن شناخته می گردد و ضرورت دارد که برای این رویداد، فارغ از انجمن های تخصصی برنامه ریزی کند. در دوره هفتم 10 روز با عکاسان ایران که به عنوان عضو شورای مشورتی برای نمایشگاه با این رویداد همکاری داشتم، برخی از انجمن های تخصصی آثاری را برای نمایشگاه فرستاده بودند که متناسب با این رویداد نبود و یا پیش از آن در نمایشگاه خود آن انجمن نمایش داده شده بود. بنابراین پیشنهاد می گردد که انجمن عکاسان ایران به جای اینکه فضاهایی را برای نمایشگاه به هر یک از انجمن های تخصصی در 10 روز با عکاسان ایران اختصاص دهد، برای این رویداد فراخوان بدهد تا عکاسان بتوانند آثار خود را ارسال نمایند و در نمایشگاه شرکت نمایند.

کوثری همچنین درباره ضرورت برگزاری کارگاه توسط انجمن عکاسان ایران، گفت: پیشنهاد می کنم انجمن کارگاه هایی را در تهران و شهرستان ها برگزار کند و موضوعات و مباحثی که در مراکز آموزشی و دانشگاهی بیان نمی گردد، در این کارگاه ها ارائه گردد. می توان برای این کارگاه ها از عکاسان و افراد خارج از کشور هم دعوت کرد تا انجمن تعامل و ارتباط بین المللی هم داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چند پیشنهاد به انجمن عکاسان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند پیشنهاد به انجمن عکاسان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید