ارتش سوریه به تقویت مواضع خود در مرز ترکیه ادامه می دهد

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، یگان های ارتش سوریه به استقرار خود در شمال شرقی سوریه ادامه داده و حلقه امنیتی خود در اطراف تل تمر در ریف الحسکه را برای مقابله با هر گونه حمله نیروهای وابسته به ترکیه تقویت کرده اند.

ارتش سوریه به تقویت مواضع خود در مرز ترکیه ادامه می دهد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آرشیو بهترین ها، واحدهای ارتش سوریه در حال تقویت مواضع خود در ریف شمالی و شمال شرقی استان الحسکه هستند تا با هر گونه حمله احتمالی از سوی ترکیه مقابله کنند.

به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) یگان های ارتش سوریه در محوری 60 کیلومتری مستقر شدند که از روستای الأغیبش در غرب شهرک تل تمر آغاز می شود و به روستای الواسطة در جنوب سیلوهای بلند این منطقه می رسد.

سانا به نقل از منابع میدانی در نزدیکی شهر تل تمر گزارش داد: یگان های ارتش با استقرار در محوری که از غرب ریف تل تمر تا شمال شرق آن کشیده شده است درصدد تامین امنیت منطقه و مقابله با هر گونه حمله احتمال نظامیان اشغالگر ترکیه و مردوران آن برآمده اند.

سانا از روستای ام الکیف در شمال غرب تل تمر، روستای خشم زرکان در شمال تل تمر تا روستای مجیبره زرکان در شمال شرق در راستا تل تمر به القامشلی به عنوان نقاط تقویت نیروهای ارتش سوریه در این منطقه یاد کرده است.

این خبرگزاری اضافه کرد: یگان های ارتش سوریه به پیشروی خود در محورهای این منطقه ادامه می دهند تا دامنه استقرار خود را تا مرزهای سوریه با ترکیه گسترش داده و مزدوران رژیم ترکیه را سرکوب کنند.

به نوشته سانا استقرار یگان های ارتش سوریه در مناطق شمال شرق سوریه موجب آرامش و رضایت مردم آنجا شده است آن هم پس از اینکه ساکنان چندین روستا در ریف جنوبی رأس العین به دلیل تجاوز ترکیه مجبور به ترک خانه های خود شده بودند.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارتش سوریه به تقویت مواضع خود در مرز ترکیه ادامه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش سوریه به تقویت مواضع خود در مرز ترکیه ادامه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید