انصاری فرد: منتظر جواب برانکو هستیم، امیدوارم ویلموتس درباره شجاع و ترابی تجدیدنظر کند

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، ما از خلیلی خواستیم در مراسم حضور داشته باشد اما او قبول نکرد.

انصاری فرد: منتظر جواب برانکو هستیم، امیدوارم ویلموتس درباره شجاع و ترابی تجدیدنظر کند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:ما پیشنهاداتی دادیم به برانکو و او هم پیشنهادات خود را داده است، منتظر جواب هستیم.

به گزارش فارس، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین سرخ پوشان درباره انتخاب پیروانی گفت: در ابتدا از خلیلی تشکر می کنم در این مدت زحمت کشید. زمانی که باشگاه پول نمی توانست تزریق کند از جیب خودش داد، از او تشکر می کنم. پیروانی شخصی مدیر است و با توجه به سابقه ای که دارد باید این کار را انجام می دادیم.

وی در مورد برگزاری مراسم تودیع و معارفه خلیلی و پیروانی، گفت: ما از خلیلی خواستیم در مراسم حضور داشته باشد اما او قبول نکرد و گفت: این طور راحت هستم در مورد حقوق و مزایا هم صحبت کردیم تا آخرین ریال را به او پرداخت می کنیم، به او گفتیم که بیاید و مشاور گردد اما قبول نکرد. خلیلی پیشکسوت پرسپولیس است و زحمت زیادی کشیده در باشگاه به روی هم باز است.

انصاری فرد درباره اینکه شنیده شده کالدرون گفته خلیلی برود توضیح داد: خیر، وارد این داستان نشوید ما لزوم تغییر را احساس کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره عدم حضور ترابی و شجاع خلیل زاده در تیم ملی اظهار داشت: جای ترابی در تیم ملی و جای شجاع در دفاع خالی بود آنها لیاقت داشتند در تیم ملی باشند، امیدوارم ویلموتس تجدیدنظر کند.

وی همچنین درباره حضور ایرج عرب مدیرعامل سابق پرسپولیس در فدراسیون دومیدانی گفت: این تصمیمی است که وزیر ورزش گرفته و او باید تصمیم گیری کند من اطلاعی در این خصوص ندارم.

انصاری فرد در ادامه صحبت هایش در پاسخ به این سؤال که روز گذشته عنوان شده افشین پیروانی برای حضور در پرسپولیس به شما تعهد داده، توضیح داد: این موضوع صحت ندارد، این یک شایعه بد بود که نشر پیدا کرد، پیروانی هیچ تعهدی ندارد، او اسطوره است و ما هم دوست داشتیم که به پرسپولیس بیاید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه زمانی که خلیلی در تیم پرسپولیس بود به نظر می رسید هیچ مسئله ای وجود ندارد یادآور شد: ما مسائل درون تیمی را نمی گوییم و اگر مسئله ای هم باشد انعکاس نمی دهیم اما بحث لزوم تغییرات مطرح بود.

وی درباره جذب اسپانسر هم گفت: به زودی از اسپانسرها رونمایی می گردد تا خیال بازیکنان و طرفداران راحت گردد تا ما هم مثل گذشته مسئله ای نداشته باشیم.

انصاری فرد درباره مذاکره با برانکو اظهار داشت: ما پیشنهاداتی دادیم او هم پیشنهادات خود را داده است، منتظر جواب هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا تغییرات دیگری خواهید داشت، گفت: بله، باز هم تغییرات داریم.

وی درباره اینکه آیا نگران شکایت برانکو به فیفا نیستید، توضیح داد: نگران نیستیم، امیدواریم به توافق برسیم تا این موضوع به کمیته انضباطی فیفا نرود، ما دفاعیه هم داریم اما نمی خواهیم وارد این جریانات شویم.

انصاری فرد درباره شکایت بودیمیر توضیح داد: هنوز شکایتی از او به دست ما نرسیده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جذب بازیکن یادآور شد: کادر باید بگوید در کدام پست ها بازیکن می خواهیم، فعلاً جا نداریم، طرفداران در جریان باشند و این موضوع را مطرح ننمایند تا بازیکنانی که بازی می نمایند دچار استرس نشوند. در نیم فصل باید این کار را انجام دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر جذب آریا برزگر عنوان نمود: ما توافق نامه ای داریم که در آینده نزدیک به این موضوع می پردازیم.

انصاری فرد در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره جونیور پرسید و اینکه آیا کالدرون او را نمی خواهد، اظهار داشت: با جونیور چند بار صحبت کردم، فعلاً سرمربی نظر منفی روی او ندارد، جونیور تاکنون سه بازی نموده امیدوارم در آینده خودش را نشان دهد.

منبع: عصر ایران

به "انصاری فرد: منتظر جواب برانکو هستیم، امیدوارم ویلموتس درباره شجاع و ترابی تجدیدنظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: منتظر جواب برانکو هستیم، امیدوارم ویلموتس درباره شجاع و ترابی تجدیدنظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید