ترکیب احتمالی استقلال و پرسپولیس برای دربی هشتاد و هشتم

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای لیگ برتر با یک وقفه چند هفته ای که بعد از هفته هفتم ایجاد شد شروع می گردد و دو تیم استقلال پرسپولیس برگزار کننده نخستین بازی از هفته هشتم هستند تا این هفته با دربی استارت بخورد.

ترکیب احتمالی استقلال و پرسپولیس برای دربی هشتاد و هشتم

دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که در شمارش تعداد بازیهای قبلی ابهام وجود دارد. گرچه سازمان لیگ شماره این دربی را 88 اعلام نموده اما این شماره از سوی استقلالی ها به رسمیت شناخته نمی گردد و آنها معتقدند دیدار سوپرچام بدون برگزاری در شمارش دربی نباید لحاظ گردد.

دو تیم در حالی برای این دیدار آماده می شوند که سرخ پوشان با 15 امتیاز در رده دوم و استقلالی ها با 6 امتیاز در رده یازدهم قرار دارند و تفاوت امتیاز و صندلی دو تیم در جدول کاملا محسوس است.

شاگردان برانکو گرچه بدون محروم و مصدوم برای این بازی آماده می شوند، اما کمبود بازیکن به دلیل محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی همچنان این تیم را آزار می دهد. شاید پرسپولیس قابل پیش بینی ترین ترکیب در بین 16 تیم لیگ برتری را داشته باشد.

در اردوی استقلال اما شرایط متفاوت است. دست شفر بابت داشتن بازیکن قابل استفاده کاملا باز است و او برای این بازی گزینه های زیادی روی میز دارد. به جز بازیکنان مصدومی که از ابتدای فصل شرایط حضور در میدان را نداشتند، دیگر آسیب دیده ها و مصدومان استقلال شرایط مناسبی پیدا نموده اند. آبی پوشان هم برای این بازی محروم ندارند تا شفر بتواند بهترین گزینه ها را در این بازی حساس به میدان بفرستد.

احتمال این که برانکو تیمش را با ترکیب؛ بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و علی علیپور به میدان بفرستد وجود دارد. این احتمال هم وجود دارد که امید عالیشاه جای یکی از این بازیکنان را در ترکیب اصلی بگیرد.

در تیم استقلال هم می توان چنین احتمال داد که شفر با ترکیب رحمتی، منتظری، چشمی، غفوری، سهرابیان، فرشید باقری، اسماعیلی، کریمی، طارق، روح الله باقری و تبریزی تیمش را به میدان بفرستد زیاد است.

پرسپولیسی ها مترصد آن هستند تا با پیروزی در این بازی صدر جدول را از پدیده بگیرند و استقلالی ها در صورت پیروزی در این بازی می توانند به صورت موقت تا رده ششم جدول صعود نمایند. شکست احتمالی آبی پوشان در این بازی رسما این تیم و مربی اش را از خط قرمز بحران عبور خواهد داد و آنها تا حدود زیادی شانس های خود را برای حضور در کورس قهرمانی در این فصل از دست می دهند و رسیدن شان به بالای جدول بسیار مشکل خواهد شد.

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بهترین داور سالهای اخیر فوتبال کشورمان است. وی که دیدارهای بزرگی از جمله فینال المپیک و رده بندی جام جهانی را سوت زده است، برای ششمین بار قضاوت دربی را تجربه می نماید تا به یکی از پر تکرار ترین داوران این دیدار بزرگ بدل گردد.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 18:30 روز امروز (پنجشنبه) به میزبانی استقلال در استادیوم آزادی برگزار گردیده و بر اساس اعلام قبلی ظرفیت استادیوم امروز به صورت 50-50 بین طرفداران دو تیم تقسیم می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترکیب احتمالی استقلال و پرسپولیس برای دربی هشتاد و هشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال و پرسپولیس برای دربی هشتاد و هشتم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید