توضیحات باشگاه تراکتور و سازمان لیگ درباره بلیت حضوری بازی با استقلال

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، باشگاه تراکتور توضیحاتی را درباره دلیل فروش بلیت حضوری دیدار این تیم برابر استقلال ارائه داد.

توضیحات باشگاه تراکتور و سازمان لیگ درباره بلیت حضوری بازی با استقلال

وحید خوش زرع، مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتور در گفت وگو با وبلاگ آرشیو بهترین ها درباره اقدام این باشگاه مبنی بر فروش بلیت حضوری اظهار کرد: این بلیت در واقع همان بلیت الکترونیکی است که تا لحظه آغاز بازی فروخته نشده است و قرار است افرادی که پیروز به خرید بلیت نشدند، با ارائه مدرک شناسایی خود و با استفاده از اینترنت ورزشگاه برای آن ها بلیت الکترونیکی ولی با مبلغ بالاتر خریده گردد.

هم چنین سعید فتاحی، مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر در این باره به وبلاگ آرشیو بهترین ها شرح داد: قرار نیست در ورزشگاه یادگار امام بلیت کاغذی فروخته گردد. با توجه به این که امکان دارد از روستاهای اطراف تبریز که اینترنت ندارند، برای تهیه بلیت به ورزشگاه می آیند تا در ورزشگاه برای آن ها بلیت خریده گردد. حتی گران تر اعلام کردن آن هم به این دلیل است که مردم عادت نمایند خودشان بلیت اینترنتی بخرند. البته در همه جای جهان چنین قضیه ای وجود دارد!

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، با شرحات ارائه شده این سوال پیش می آید که چرا در بازی تیم ملی یا داربی تهران و یا حتی در بازی تیم هایی مانند نساجی و شاهین بوشهر و گلگهر سیرجان این امکان وجود نداشت و بلیت فروشی در صبح بازی ها سرانجام پیدا می کرد. هم چنین اعلام بلیت فروشی غیراینترنتی توسط باشگاه تراکتور ممکن است مردم را به اشتباه وا می دارد که در ورزشگاه بلیت فروشی کاغذی انجام می گردد و باز هم باعث هجوم افراد بدون بلیت به ورزشگاه ها می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توضیحات باشگاه تراکتور و سازمان لیگ درباره بلیت حضوری بازی با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات باشگاه تراکتور و سازمان لیگ درباره بلیت حضوری بازی با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید