دنیزلی:عملکردمان خوب بوده ، پرشورها فقط تراکتور را تشویق کرده و به استقلالی ها بی احترامی نکنند

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: باخت مقابل نفت آبادان چندان مهم نیست، من منتظر 80 هزار هوادار مقابل استقلال هستم.

دنیزلی:عملکردمان خوب بوده ، پرشورها فقط تراکتور را تشویق کرده و به استقلالی ها بی احترامی نکنند

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها و به نقل از باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی در خصوص شرایط تیمش اظهار کرد: 17 امتیاز از هشت بازی کسب کرده و در رتبه دوم جدول قرار داریم. با مرور شرایط رقبایمان در هشت بازی قبلی، به این نتیجه می رسیم که عملکردمان خوب بود و طرفدارانمان به روند خوب تراکتور عادت کرده اند. ما و طرفداران خواهان تداوم روند خوب امتیازگیری هستیم.

وی با بیان این که عملکرد خوبی در نیمه نخست بازی با صنعت نفت نداشتیم، توضیح داد: اواخر بازی چندین موقعیت گل به دست آوریم، اما در زدن گل ناکام بودیم. معتقدم شکست مقابل صنعت نفت چندان مهم نیست و تراکتور در جهت خوبی قرار گرفته است.

دنیزلی گفت: بازیکنان هر از گاهی دچار مصدومیت می شوند که این موضوع هم مشکل چندانی برایمان ایجاد نمی کند.

سرمربی تراکتور خطاب به طرفداران، اظهار کرد: این هفته با رقیب همیشگی مان بازی داریم، ولی این رقابت تنها به 90 دقیقه ختم می شود و از طرفداران تقاضا دارم ما را در طول بازی به طور کامل حمایت کنند. شک نداشته باشید که تمامی تلاشمان را انجام خواهیم داد و پرشورها فقط بازیکنان تراکتور را تشویق کرده و هیچ گونه بی احترامی نسبت به اعضای تیم مقابل انجام ندهند.

وی با تأکید بر این که فوتبال رقابت برادری است، بیان نمود: تراکتور و استقلال دو تیم قدرتمند لیگ برتر ایران هستند؛ همچنین طرفداران تراکتور، پرشورترین طرفداران فوتبال ایران هستند. طرفداران واقعی کاری با بازیکنان رقیب و داور ندارند و فقط تیم خودشان را تشویق می کنند.

دنیزلی ادامه داد: پنج بازی از هشت بازی خود را در خارج از خانه بازی کرده ایم که با مدنظر قرار دادن این موضوع، شرایط تیم رضایت بخش است. لیگ برتر یک مسابقه ای است که سرانجام آن مهم بوده و به همراه طرفداران مان این مسابقه را در آن نقطه هدف گذاری شده به سرانجام خواهیم رساند.

وی با بیان این که آقایان زنوزی و صادقیان در تمامی موضوعات به ما کمک می کنند، گفت: مکتب تراکتور به معنای موفقیت، جنتلمنی و برادری با رقبا است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دنیزلی:عملکردمان خوب بوده ، پرشورها فقط تراکتور را تشویق کرده و به استقلالی ها بی احترامی نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی:عملکردمان خوب بوده ، پرشورها فقط تراکتور را تشویق کرده و به استقلالی ها بی احترامی نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید