شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت اعلام شد

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، براساس اطلاعیه شماره دو سهام عدالت، متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت که به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها قصد ثبت نام دارند تا 28 فروردین فرصت دارند با مراجعه به سامانه ستان ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت اعلام شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آرشیو بهترین ها به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، اطلاعیه شماره 2 به توضیح زیر است: به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها ثبت نام کنند، می رساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزدهای هیئت مدیره شرکتهای سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ 28 فروردین 1400 درخواست می گردد با مراجعه بهسامانه ستانبه آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت معین شده اقدام کنند.

شرایط ثبت نام به توضیح زیر است:

داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی

تجربه کافی

تمامی مدارک بایدبه صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند. بدیهی است به درخواست های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. در ضمنً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفه ای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است و صرفا افرادی که صلاحیت آنها بر اساس این دستورالعمل احراز گردد، امکان شرکت در انتخابات اعضای هیات مدیره شرکت های مذکور را خواهند داشت.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید