مربی تیم ملی کاراته بانوان: برای دفاع از حیثیت ایران و ایرانی هم قسم شدیم

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، سمانه خوشقدم درباره مدال طلای کومیته تیمی بانوان، گفت : برای دفاع از حیثیت ایران و ایرانی هم قسم شدیم تا مدال طلای کومیته تیمی را کسب کنیم.

مربی تیم ملی کاراته بانوان: برای دفاع از حیثیت ایران و ایرانی هم قسم شدیم

مربی تیم ملی کاراته بانوان در گفت وگو با وبلاگ آرشیو بهترین ها، درباره کسب مدال طلای کومیته تیمی بانوان، اظهار کرد: علی رغم رده سنی امید که از پنج فرصت چهار فینالیست داشتیم، نتایج در کومیته انفرادی بزرگسالان رضایت بخش نبود و تنها یک مدال برنز به دست آوردیم به همین دلیل جلسه ای تشکیل و با ملی پوشان هم قسم شدیم برای دفاع از حیثیت ایران و ایرانی مدال طلای کومیته تیمی را کسب کنیم.

خوشقدم با اشاره به قرعه سخت تیم ملی کومیته، خاطر نشان کرد: در قرعه بسیار سختی قرار داشتیم و در بازی نخست مقابل مالزی قرار گرفتیم که در سال 2015 نتیجه را به آنها واگذار نموده بودیم اما این بار مالزی را شکست دادیم. در بازی قبل از فینال نیز در مقابل ژاپنی قرار گرفتیم که از بازیکنان عنوان دار و مدال آور در سطح جهانی بهره می برد. خوشبختانه با ارنجی که چیدیم توانستیم ژاپن را شکست دهیم و در بازی سوم عباسعلی بازی سخت و حساسی مقابل آیومی ژاپنی داشت که توانست 6 بر 2 پیروز گردد و تیم به فینال راه یابد. در فینال نیز ویتنام را شکست دادیم و قهرمان شدیم.

مربی تیم ملی کاراته در خاتمه به خاطر نتایج کومیته انفرادی از مردم عذرخواهی و بیان کرد: به دلیل نتایج کومیته انفرادی از مردم عذرخواهی می کنم اما با طلای کومیته تیمی که گل سر سبد مدال ها است توانستیم باعث افتخار و خوشحالی مردم شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مربی تیم ملی کاراته بانوان: برای دفاع از حیثیت ایران و ایرانی هم قسم شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم ملی کاراته بانوان: برای دفاع از حیثیت ایران و ایرانی هم قسم شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید