ویروس فیفا علیه کالدرون و پرسپولیس

گابریل کالدرون در نشست خبری بعد از بازی با پیکان صراحتاً گفت تیمش از بازی های ملی ضرر کرده است. این اتفاقی است که همواره مربیان باشگاهی و تیم هایی که بازیکنان ملی پوش زیادی دارند از آن می نالند و ویروس فیفا همواره گریبان بسیاری از تیم های بزرگ لیگ های مختلف را گرفته است.

ویروس فیفا علیه کالدرون و پرسپولیس

کالدرون در شرایطی تیمش را مقابل پیکان برنده دید که هر چه از زمان بازی گذشت کیفیت سرخ ها در فاز حمله پایین آمد و گل پیروزی بخش در شرایطی به دست آمد که پرسپولیس ناامید کننده و نامنظم بازی می کرد.

در این میان می توان افت کیفی ملی پوشان پرسپولیس را دنبال کرد. غیر از احمد نوراللهی که نوسان زیادی نداشت و گل پیروزی پرسپولیس را به ثمر رساند و کنعانی زادگان که کم اشتباه بازی کرد وحید امیری با فرم همیشگی اش فاصله زیادی داشت و به وضوح افت کرده بود.

همچنین محمد نادری که برای تیم ملی بازی هم نکرد و در نیمه نخست یکی از بهترین های تیمش بود در نیمه دوم افت کرد تا جایی که تعویض شد.

حتی علیرضا بیرانوند هم در این بازی فرم خوبی نداشت و گل بدی خورد.

پرسپولیس بعد از برد پیکان باید مقابل شاهین شهرداری بوشهر، ماشین سازی و فولاد خوزستان بازی کند و دوباره لیگ برای دو هفته تعطیل خواهد شد که به نظر می رسد کالدرون باید دوباره نگران باشد که در مقطع پایانی نیم فصل و بازی اول بعد از تعطیلات آینده، ملی پوشانش افت کنند و در فرم خوب شان نباشند.

منبع: ایران ورزشی

به "ویروس فیفا علیه کالدرون و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس فیفا علیه کالدرون و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید