نتفلیکس سریال انیمیشنی ترمیناتور را خواهد ساخت

به گزارش وبلاگ آرشیو بهترین ها، متسون تاملین، یکی از نویسندگان فیلم بتمن به یاری اسکای دنس مدیا سریال انیمیشنی ترمیناتور (نابودگر) (Terminator) را برای نتفلیکس می سازد.

نتفلیکس سریال انیمیشنی ترمیناتور را خواهد ساخت

جیمز کامرون در آخرین سال های قرن بیستم با ساخت فیلم های ترمیناتور و ترمیناتور 2: روز داوری علاقه مندان به آثار علی تخیلی و اکشن را شگفت زده کرد. بسیاری از سینمادوستان کمکاکان نابودگر 2: روز داوری را بهترین فیلم کامرون و نقش آفرینی آرنولد شوارتزنگر در نقش نابودگر را تأثیرگذارترین بازی کارنامه او می دانند. این فیلم ها در گیشه هم به پیروزیت های چشم گیری دست پیدا کردند و مثلا نسخه دوم نابودگر توانست با 520 میلیون دلار فروش به پرفروش ترین فیلم سال 1991 تبدیل گردد. به همین خاطر خیلی زود دنباله هایی برای این آثار ساخته شد، اما هیچ کدام به پیروزیت های دو فیلم نخست نزدیک هم نشدند.

  • 15 فیلم برتر آرنولد شوارتزنگر؛ مرد عضلانی اکشن های نوستالژیک

در سال 2019 اسکای دنس مدیا تصمیم گرفت جان دوباره ای به سری فیلم های نابودگر ببخشد و نابودگر: سرنوشت تاریک را روی پرده برد، اما این فیلم به یک شکست تمام عیار تبدیل شد. نابودگر: سرنوشت تاریک حتی پیروز به بازگشت سرمایه هم نشد و منتقدان هم به هیچ وجه از ماجراجویی های جدید نابودگر راضی نبودند. اما اینطور که پیداست اسکای دنس مدیا قصد استراحت دادن به این مجموعه را ندارد و به زودی در همکاری با نتفلیکس سریال انیمیشنی نابودگر را خواهد ساخت.

وظیفه نویسندگی و شورانری (تهیه کننده اجرایی و سرپرست تیم نویسندگان) مجموعه انیمیشنی نابودگر به متسون تاملین سپرده شده است که او را بیشتر به خاطر نوشتن مشترک فیلم نامه فیلم بتمن همراه با مت ریوز می شناسیم. استودیوی ژاپنی پروداکشن آی. جی هم وظیفه ساخت انیمیشن های این سریال را بر عهده دارد. پروداکشن آی. جی در ساخت فیلم ها و انیمه های مشهور و مهمی همانند حمله به تایتان، سایکو-پاس و بیل را بکش: بخش 1 نقش داشته است.

تاملین پس از اعلام خبر ساخت این انیمیشن در گفت وگویی بیان نموده است: هرکس که با سبک نوشتن من آشنایی داشته باشد به خوبی می داند که کارهایی از سر علاقه انجام می دهم و به چرخش های داستانی اعتقاد داردم. از اسکای دنس مدیا و نتفلیکس سپاسگزارم که به من فرصت دادند تا داستان ترمیناتور را برخلاف قراردادها و انتظارات بنویسم؛ همانند وجود پرجرأت خود اثر.

تاریخ نمایش سریال انیمیشنی نابودگر معین نیست، اما انتظار داریم در سال 2022 این مجموعه به وسیله نتفلیکس پخش گردد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ

به "نتفلیکس سریال انیمیشنی ترمیناتور را خواهد ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتفلیکس سریال انیمیشنی ترمیناتور را خواهد ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید